Wesprzyj Ukraine i ukraińców Szczegółowy
Zarejestruj się

Polityka płatności

1. Postanowienia ogólne

1.1 Collaborator.pro działa w dwa walutach: hrywnach, dolarach amerykańskich;

    1.2 Waluta konta jest wybierana tylko raz podczas rejestracji, bez możliwości jej zmiany. Jeśli chcesz używać innej waluty - zarejestruj nowe konto;

    1.3 Użytkownik zezwala nam na dokonywanie płatności z konta lub na konto użytkownika za pośrednictwem zewnętrznych dostawców usług płatniczych, z którymi mamy podpisane odrębne umowy.

    1.4 Wszelkie płatności między saldami na kontach za pośrednictwem Portalu są dokonywane jednorazowo i w walucie konta użytkownika.

    1.5 Jeżeli waluta użytkownika nie jest zgodna z walutą handlowca, z którym dokonuje się transakcji, cena zostanie podana w walucie użytkownika, z naliczeniem dodatkowych dziesięciu procent ceny na pokrycie kosztów przeliczenia waluty i ryzyka walutowego.

2. Wypłata środków

 2.1 Jeżeli jesteś kredytobiorcą, który z jakiegoś powodu postanowił wycofać środki z salda - podlegać ogólnym zasadom wycofywania środków.

    2.2. Aby wypłacić środki, należy złożyć wniosek. Wypłata środków następuje w ciągu 3 dni roboczych od daty rejestracji wniosku.

3. Komisja Collaboratora

    3.1. 10% przy wprowadzaniu środków do systemu;

    3.2. 15% przy wycofywaniu środków z systemu.

Współpracownik jest również zmuszony do pobierania dodatkowej opłaty za ułatwienie płatności. Przy uzupełnianiu i wypłacaniu środków, w zależności od zwróconego systemu płatności, należy również uiścić opłatę za prostotę systemu płatności. Dlatego zalecamy zapoznanie się z warunkami dostępnych systemów płatności i wybranie najlepszej opcji.

Wszystkie dane wprowadzone do formularza płatności w naszym centrum przetwarzania bankowego są w pełni chronione zgodnie z normami bezpieczeństwa PCI DSS. Otrzymasz tylko informacje dotyczące dokonanej przez Ciebie płatności.

Zgodnie z naszą polityką dotyczącą plików cookie przetwarzamy pliki cookie, aby zapewnić użytkownikom najlepszą obsługę