Wesprzyj Ukraine i ukraińców Szczegółowy
Zarejestruj się
Czym jest
Collaborator?

Collaborator.pro to rynek dystrybucji PR, który usprawnia współpracę między reklamodawcami a właścicielami witryn internetowych. Innymi słowy, Collaborator to platforma, na której marketerzy PR zaangażowani w promocję marki i specjaliści SEO poszukujący wysokiej jakości linków zwrotnych mogą szybko skontaktować się z właścicielami serwisów informacyjnych, blogów i innych portali internetowych, aby osiągnąć swoje cele poprzez publikowanie postów gościnnych.

Proces publikowania wpisów gościnnych i dystrybucji informacji prasowych staje się znacznie łatwiejszy i szybszy dzięki ogromnemu katalogowi stron internetowych i blogów w różnych niszach na całym świecie. Wielkość, źródła i geografia ruchu, wraz z Domain Authority, Trust Flow i innymi profesjonalnymi wskaźnikami SEO, są dostępne dla każdego portalu internetowego dostępnego w katalogu, umożliwiając szybsze i trafniejsze podejmowanie decyzji.

Nasz szeroki wachlarz możliwości reklamowych nie wymaga wielogodzinnych poszukiwań. Dzięki przyjaznym dla użytkowników filtrom możesz łatwo sortować strony internetowe w katalogu, korzystając z ponad 40 różnych opcji opartych na konkretnych potrzebach i preferencjach. Możesz również zapisać ustawienia filtrów i otrzymywać cotygodniową wiadomość e-mail z listą nowo dodanych witryn spełniających Twoje kryteria. Dzięki temu nie przegapisz nowych możliwości reklamowych dla swojego projektu.

Dzięki Collaborator możesz nie tylko umieszczać posty gościnne i informacje prasowe na stronach internetowych o wysokim autorytecie, ale także reklamować się na kanałach Telegram. Nasza platforma oferuje tysiące zaufanych kanałów Telegram z danymi odbiorców aktualizowanymi w czasie rzeczywistym oraz dynamice ruchu w celach reklamowych i promocyjnych.

Zgodnie z naszą polityką dotyczącą plików cookie przetwarzamy pliki cookie, aby zapewnić użytkownikom najlepszą obsługę