Wesprzyj Ukraine i ukraińców Szczegółowy
Zarejestruj się
O nas
Od Budowania Linków do Cyfrowego Marketu PR

Collaborator został stworzony jako asystent i pomocnik dla marketerów, specjalistów ds. cyfrowego PR i specjalistów SEO, który może znacznie ułatwić ich dzień pracy, przyspieszając proces wyszukiwania odpowiednich platform internetowych o wysokim autorytecie w celu umieszczenia różnych treści i udanych cyfrowych kampanii PR.

Nie jest to tylko kolejna platforma do budowania linków, ale cyfrowy rynek PR, który pomaga opanować stale zmieniający się rynek online, zdobyć na nim wysoką pozycję i utrzymać ją, ciesząc się poszerzającym się zasięgiem. Możesz wierzyć lub nie, ale budowanie linków za pomocą postów gościnnych to coś więcej niż zdobywanie jak największej liczby linków zwrotnych. Jest to nie tylko skuteczna taktyka pozyskiwania tych linków, które są kluczowym czynnikiem dobrego rankingu w SERPach, ale także sposób na dotarcie do milionów odbiorców i pokazanie im swojej marki czy produktu, aby odnieść sukces w cyfrowym świecie.

Smutna prawda była taka, że wiele osób nie zwracało uwagi na to, skąd pozyskują linki, zapominając, że przypadkowy link zwrotny nie jest tak naprawdę niczym szczególnym i nie dostrzegało dodatkowych korzyści, jakie może zapewnić link wysokiej jakości. Collaborator powstał, by to zmienić. Dziś, patrząc wstecz, możemy stwierdzić, że osiągnęliśmy cel, pomagając dziesiątkom tysięcy naszych użytkowników wdrożyć Posty Gościnne. Jest to jedna ze strategii która skupia się głównie na wynikach SEO, aby podbić cyfrowy krajobraz PR.

Nasza firma rozwijała się i prosperowała, świadcząc swoje usługi użytkownikom z krajów WNP. Podobnie jak nasz zespół, sprowadziliśmy na pokład wielu utalentowanych ludzi, którym przyświecał ten sam cel, co nam. Na początku 2022 r. katalog Collaborator obejmował prawie 17 tys. stron internetowych, na których można było publikować wpisy gościnne i informacje prasowe.

Wraz z inwazją agresora (wspieranego przez Białoruś) na Ukrainę, Collaborator odmówił współpracy z użytkownikami z obu krajów (Rosji i Białorusi) i usunął z katalogu wszystkie strony internetowe w domenach .ru, .su i .by (około 70% całkowitej liczby platform internetowych). W tym momencie nasza firma rozpoczęła nowy rozdział: rozszerzyła swoje usługi poza granice krajów WNP, aby wejść na rynek globalny.

W ten sposób katalog Collaborator rozrósł się z 5 tysięcy stron internetowych na początku 2022 roku do dziesiątek tysięcy platform internetowych z całego świata, nie wspominając o tysiącach zaufanych kanałów Telegram. Jednak nasze niezłomne zaangażowanie nigdy się nie zmieniło.

Z pewnością nie byłoby to możliwe bez naszego wspaniałego zespołu doświadczonych programistów, menedżerów asortymentu, marketerów i pracowników wsparcia technicznego, którym przyświeca wspólny cel uczynienia Collaborator idealnym miejscem dla wszystkich zaangażowanych w promocję strony internetowej lub marki. Dzięki tym ludziom, nasz platforma pozostaje skutecznym narzędziem dla wszystkich zaangażowanych w promocję biznesu w sieci WWW, stale się rozwijając i ulepszając.

Nie byłoby to również możliwe bez naszych użytkowników, którzy inspirują nas do stawania się lepszymi poprzez dzielenie się opiniami, sugestiami i pomysłami na dalsze aktualizacje platformy. Każda opinia jest brana pod uwagę, analizowana i wykorzystywana do podejmowania świadomych decyzji w celu ciągłego doskonalenia platformy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przez te lata stali się częścią Collaborator. Wspólnie tworzymy platformę, która dokładnie skupia się na swoich użytkownikach.

Rozpocznij swoją podróż!
Zgodnie z naszą polityką dotyczącą plików cookie przetwarzamy pliki cookie, aby zapewnić użytkownikom najlepszą obsługę